www.solka.sk

Všetky pripomienky, kritiky, podnety na nové články posielajte na:

Marián Huba, Róbert Pavlák, Ján Lacko


Alebo ich môžete poslať alebo vhodiť do schránky na budove firmy Maquita s.r.o. (bývala škola, vedľa cintorína)

Maquita s.r.o., Soľná 36, 97213 Solka

Svoj názor, postreh, kritiku môžete vyjadriť v diskusii tu.

Facebook Twitter Email

10 Responses to “www.solka.sk”

 1. Richard Stiffel

  ahoj, chcem vam pochvalit stranku o solke,

  patrim k puovodnym obyvatelom Pravna (byval som na Prievidzkej a ako deti sme sa chodievali hravat az ku kalvaii a Solke)
  mate tam velmi pekne obrazky, a daju sa aj lepsie prezerat (bez navratu)
  mimoriadne ma prekvapili marosove clanky o historii (snad by bolo vhodne uviest zdroj literatury)
  no a tie aktivity co tam teraz “stvarate” su tiez sympaticke,
  uz som si sam sebe slubil, ze pri najblizsej navsteve pravna zajdem aj do solky kuknut

  drzim vam palce
  nech sa vam dari, a nech vas elan neopusta :)

  srdecne pozdravuje
  richard

  September 10th, 2007 | 23:21
 2. Vladimír Václaviak

  Zdravím Vás,ako malý chlapec som trávieval prázdniny v Solke je tomu už 25 rokov.Chcel by som aby ste tam dali moju starú mamku volá sa Mária Václaviaková a dnes 23.marca 2008 sa dožíva okrúhlych 80 rokov.

  ďakujem

  Václaviak Vladimír vnuk
  p.s.Vaša stránka je nostalgiou na život v minulom storočí pripomína to film od Juraja Jakubiska ” Nejasná správa na konci sveta “

  March 23rd, 2008 | 15:34
 3. MAJA

  Krásny život v SOLKE nám pripravujú a spestrujú niektorí naši spoluobčania, ktorí navedia a ani zrejme nechcú vedieť, že v našej obci sa separuje odpad a vyhadzujú rôzne druhy odpadu na miestach, kde je to prísne zakázané tabuľou, ale aj na iných miastach!!! Týmto dávajú príklad naším deťom!!! Sú to miesta, kde sa hrávajú a trávia svoj voľný čas. Stále hovoríme čo všetko sa má stavať v našej obci, ale zabúdame na naše deti, ktoré sa nechcú hrať na SMETISKU!!!

  “HUMUSU ZDAR”

  March 30th, 2008 | 18:25
 4. Lubo"diviak"

  Kedže moja spolužiačka pochádza zo Solky tak ma zaujímalo akú webstránku to vlastne máte a musím povedať, že je vymakaná- klobúk dole! Týmto by som chcel pozdraviť Peťku a celú jej podarenú rodinku.

  April 12th, 2008 | 11:50
 5. Tibor Ličko

  Som rodák z Nitrianského Pravna a Solku veľmi dobre poznám.Vaša webstránka je perfektná,gratulujem vám.Mnohé podstatne väčšie obce nemajú zďaleka takú dobrú webstránku ako vy.Mňa osobne zaujala časť o histórii,budem veľmi rád ak ju budete ďalej rozširovať.Myslím že aj ostatní rodáci z Nitrianského Pravna a Solky by to privítali.
  Fandím vám,pokačujte ďalej vo svojej práci.

  April 29th, 2008 | 12:03
 6. anonym

  ahojte,bolo by dobrë spraviť volaky “nick”alebo odkaz kde budu nasi zoznuly”SPOMINAME”kde by sme sa viac dozvedely KTO?KEDY?O kolkej a kde je posledna rozlucka?
  Inak ste super,
  DAKUJEM.

  June 17th, 2008 | 11:31
 7. brecko peter

  caute solka chcem vas pochvalit.je to super dedinocka.som tam rad a rad tam aj chodim.jedine co ma mrzi ze tu mate malo fotiek z akcii.inak je to v pohode.caute solcania breko.

  November 11th, 2008 | 03:26
 8. Anna Miškovičová

  Ahoj Solka.Pochádzam z Nitry a na Solku mam velmi dobré spomienky.Chodievala som tam na prazdniny a este aj teraz tam mam rodinu.Chcem vas pochvalit ze mate velmi dobru stranku a rada si ju vzdy pozriem.S pozdravom a tesím sa na dalsie akcie ktore vam tam pribudnu.

  January 15th, 2009 | 18:32
 9. Anna Miškovičová

  A este som zabudla.Moj kmotor a ujo Stanislav Zoreník, oslavuje dna 21.1.2009 krasnu 60-tku ku ktorej mu srdecne blahozelam.K pozdravu sa pripaja aj cela moja rodina.Caute.

  January 15th, 2009 | 18:39
 10. Mgr. Marián Šuman-Hreblay

  Dobry den,
  automobil na fotografii nie je Tatra 75, ale nemecky Adler Trumpf Junior z polovice 30. rokov. Po vojne ich u nas zostalo dost vela.

  January 31st, 2009 | 12:06